Culinaris Bio Veldsla "Verte de Cambrai", 3 g

Valerianella locusta

€ 2,99

(€ 996,67 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Rijafstand: 15 x 2 cm
  • Snelgroeiend
  • Niet veeleisend & winterhard

Vaak samen gekocht met Sonnenerde Biologische Tomaten- en Groentegrond, 20 L

Culinaris Bio Veldsla "Verte de Cambrai", 3 g € 2,99 (€ 996,67 / kg)
Sonnenerde Biologische Tomaten- en Groentegrond, 20 L € 18,04 (€ 0,90 / L)
Totaalprijs: € 21,03
Beschrijving

De veldsla 'Verte de Cambrai' vormt dichte, ronde rozetten en is uitermate geschikt voor verse salades. Hij is bijzonder onderhoudsvriendelijk, winterhard en groeit snel. Ideaal voor hobbytuiniers die op een ongecompliceerde manier heerlijke veldsla rechtstreeks uit de eigen tuin willen oogsten.

Zaaidatum: Augustus, September
Art. nr.: CU-067
Inhoud: 3 g
EAN: 4260522170674
Producentnummer: 067
Waar te planten: Directe inzaai (Buiten), Koud Frame & Kas
Locatie: Zonnige ligging
Groentesoort: Bladgroenten
Vekrijgbaar als: Portie zaad
Zaaitijd: Augustus, September
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Culinaris - Saatgut für Lebensmittel, Thiegasse 5, 37124, Rosdorf, Duitsland, info@culinaris-saatgut.de, culinaris-saatgut.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Culinaris Bio Veldsla "Verte de Cambrai"

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder